KONST / Litografier / Färglitografi 8336135
nr 833 6135
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi , Ilkka Pärni (f, 1959), komposition, 277/330, signerad, -92, motivets mått: 15x18
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 juni 2013
kl 19:49:56
100 kr
200 kr
200 kr
350 kr
350 kr
450 kr
500 kr
6
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni